HAKKIMIZDA

Fikret Avcı İnşaat olarak, insaat çalismalarinin yani sira, ana faaliyet dali olarak insaat üzerinde yogunlasmistir. Kuruldugu günden bugüne kadar, kaliteli hizmet anlayisini gerçeklestirdigi her projede ön planda tutan Fikret Avcı Ins. Malz. Ltd. Sti., deneyimli kadrosu, genç ve dinamik yapisi ile insaat sektöründeki güvenilirligini her geçen gün artirmakta ve insaattaki projeleri ile Tarsus’un ilklerine imza atmaktadir.
 

Fikret Avcı Değerleri
 
Dürüstlük ve güvenilirlik
Konusunda en iyi olabilmek için programli bir sekilde elinden gelenin en iyisini yapmak.
Hosgörü ve iyi niyet.
Hem profesyonel, hem de kisisel olarak kendini gelistiren bireylerden olusan ögrenen organize olmus bir kadro.
Hem bireysel hem de kurum olarak kalici rekabet üstünlügü.
Yasam standardini yükseltmek.
 
Kalite Politikamız
 
Tarsus’ta önemli katkilarda bulunan, topluma ve çevreye karsi sorumluluklarinin bilincinde, sürdürülebilir gelismeyi yasam sekli yapan, teknoloji ve kalite açisindan sektöründe lider bir kurulus olarak hedefimiz müsterilerimize en yüksek faydayi saglayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortagi olarak sunmak ve sürekli müsteri memnuniyetini saglamaktir. Firmamiz insaatlarda sifir hata hedeflemektedir.
 
Müsterilerimizi memnun etme yolunun, onlar için en güvenli yapilari en kaliteli sekilde sunmak oldugunun bilincindeyiz. Verimliligimizi arttirmak, gelecegimizi güven altina almak, tedarikçilerimizle karsilikli isbirligi ve güven içerisinde çalisarak saglanabilir.
 
Bu baglamda amacimiz bütün faaliyet sahalarinda ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir sekilde saglamak üzere Toplam Kalite Yönetimi'ni yasam sekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi ile is mükemmelligini gerçeklestirmek hepimizin görevidir.
 
Amacimiz müsterilerimizin beklentilerine bütünüyle cevap verebilmek, firmamizin gelisim gücünü artirabilmektir. Imalatta hedefimiz “Ilk Seferde Dogru Yapmak”tir. Imal etmekte oldugumuz insaatlarda "ikinci" sefer diye bir sey düsünülemeyeceginin bilincindeyiz, o yüzden de zamaninda, eksiksiz ve problemsiz olarak imalati ve teslim edilmesi firmamizin vazgeçilemez bir ilkedir.
 
Vizyonumuz
Çalisanlari ve çevresiyle bütünlük içersinde, yaptigi ise saygili, sektörde güvenilirlilik ve titizlik kavramlariyla anilmak.
 
Misyonumuz
Projelerimizi en ileri teknoloji ve kaliteli teknik kadro ile tam zamaninda tamamlayarak müsterilerimizin memnuniyetini saglamaktir.

Top